Wczytuję dane...

PRACA dla Handlowca

Interesujesz się motorsportem? Rajdy, wyścigi, tuning nie są obcymi zagadnieniami? Dołącz do naszego zespołu.

Praca w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Miejsce pracy:

AUTO RACING
Geodetów 4
05-500 Piaseczno

Spełniasz nasze wymagania a oferta jest atrakcyjna dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu.

email: praca@autoracing.pl

tel. 223080008

OPIS STANOWISKA:

- obsługa klienta detalicznego i hurtowego,

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- prowadzenie sklepu internetowego i stacjonarnego,

- realizacja zamówień,

- promocja firmy i produktów,

- doradztwo w zakresie produktów

WYMAGANIA:

- doświadczenie w handlu,

- umiejętność organizacji własnej pracy,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość programu Excel,

- obsługa programu do fakturowania, drukarki fiskalnej i terminali płatniczych,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej (szczególnie motorsport, tuning) będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki finansowe,

- pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz wyjazdy na rajdy, wyścigi i targi motoryzacyjne.